Contact Us

Contact Us

If you have any questions about this Privacy Policy, please contact us:

  • By email: instantnewstoday@gmail.com
  • Botues: MediaWorks

    Drejtor: Berat Buzhala berat.buzhala@gazetaexpress.com

    Kryeredaktor: Leonard Kerquki leonard.kerquki@gazetaexpress.com

    Marketing: Drejtoreshë e Marketingut: Vjollca Musa marketing@gazetaexpress.com

    Zv. Kryeredaktor: Shpend Limoni shpend.limoni@gazetaexpress.com

    Editorialet: Arben Idrizi arben.idrizi@gazetaexpress.com

    Rozë: Ardian Jasiqi ardian.jasiqi@gazetaexpress.com

    Sport: Valdet Hasani valdet.hasani@gazetaexpress.com

    Fotografia: Rudina Hoti

    IT: Herolind Beqaj herolind.beqaj@gazetaexpress.com

    Email-i i redaksisë: info@gazetaexpress.com

    Adresa: Rr. Perandori Justinian, Nr. 3, 10000 Prishtinë, Kosovë

    Tel: 038 76 76 76

    Zhvillimi: Manaferra Dizajni: SAP & Trembelat